Dekoracja sali
Dekoracja kościoła
Dekoracja światłami
Dekoracja potraw

O firmie


My organizujemy

Wy Będziecie się bawić


Do tej pory obsłużyliśmy już ponad 1000 wesel. Tysiące ludzi zachowało w pamięci niepowtarzalną i wspaniałą atmosferę jaką my stworzyliśmy w czasie organizowanych przez naszą firmę imprez weselnych.

Zatrudniamy doskonałych fachowców i dlatego zleceniodawcy chętnie powierzają nam obsługę wesela. Czynią to tym chętniej, bo nasza oferta jest kompleksowa - od dekoracji sali, Dekoracji Kościła igastronomii.

Organizujemy wesela w Świebodzicach i Wałbrzychu oraz na salach które są wynajęte przez organizatora wesela. Potrafimy obsłużyć od 30 do 150 osób a u organizatora wesela nawet do 300 w zależności od rozmiaru sali. Zajmujemy się wszystkimi zakupami związanymi z weselem, obsługa wesela przygotowuje potrawy od piątku do niedzieli. Po skończonej pracy nasza firma zmywa wszystkie naczynia.

Potrawy które przygotowujemy są na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta jakością i ilością potraw, a zarazem bardzo niską ceną. Mięso i wędliny są kupywane w dobrych hurtowniach i sklepach dzięki czemu mamy zawsze świeże, tanie i bardzo dobre wyroby. Uwzględniając ten fakt, możemy pozwolić sobie na niższą cenę naszej usługi.